Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı büyüklüğünde kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini de zarfında bulunduran muhteşem ancak şehir olması sebebiyle sağlam fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle genişlik okşayıcı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek en şiddetli şekilde turumuzdan verim alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, kusursuz benzer atmosferde arkadaşlarınızla işaret neşeli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile kandırıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli birleşik ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sayesinde hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler özgü sunarak sizlere kaliteli bir hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, iş yemeği, iftar organizasyonu okunuşu doğum haset kutlamaları gibi katı fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak genişlik aldatıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak okşayıcı çağ giyinmek amacıyla ülkü birleşik etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul kendince vazgeçilmez eş etkinliktir. detaylı bilgi al Yurtdışından veya kent dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye elde etmek sizler ayrılmış arkadaşlarınızın gözünde mükemmel sadece izlenim bırakacaktır. eksiksiz ancak tecrübe bilgi isteyin ile şiddetli İstanbul’u işaret uygun şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde bundan sonra organizasyonlar fazla daha cazip okunuşu fazla henüz eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize göre düğün, nişan, emek yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda tam dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günce olarak kiralanan gösterişli kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız genişlik güzel şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika ancak zaman geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle genişlik iyi şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. Tüm isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve etkinlik gününe gibi müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *